Hakkımızda

Bu sayfayı yazdır

2011 yılında Devraldığımız şirketimiz hac, umre, tatil, yurtiçi ve yurtdışı tur faaliyetleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet sektörünün gereklerini ve hassasiyetlerini bilen acentemiz kısa süre içinde donanımlı ve uzman ekibi ile sektörün ve müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Uluslararası kalite standardı, ilkeli, dürüst yönetim anlayışı ve oluşturduğu hizmet ağının her noktasında gösterdiği özenle Seyit Turizm; İstanbul Merkez - Erzurum - Bingöl - Elazığ - Siirt-Adıyaman-Batman-kütahya ve Mekke şubeleriyle tüm kategorilerdeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gerek Türkiye gerekse Arabistan’da oluşturduğumuz sağlam altyapı ve Suudi Arabistan Hac Bakanlığının Diyanet İşleri Başkanlığı, Turizm Bakanlığı, IATA, ve TÜRSAB’tan aldığımız yetki belgeleri ile bu sektördeki ciddiyetimizi ve liyakatimizi perçinlemiştir.

2016 Hac ve Umre sezonunda da önceki senelerde olduğu gibi müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ve müşteri merkezli programlarımızla sizlere layık olabilmek için çalışmalarımıza ilk günkü aşk ve ciddiyetle devam etmekteyiz.

Kutsal Topraklarda hizmeti ziyaret mekanlarının manevi atmosferini SEYİT Turizm ile yaşamak ayrıcalıktır.
İlkemiz Kaliteli Hizmet , Dürüstlük ve Ticari anlayışın dışında Kutsal Topraklara yolculuk yapanlara hizmeti şeref kabul eden bir kadro ile Dualarınızı almak istiyoruz.

SELAM SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
SEYİT TURİZM